Hayat Sırları 2.Bölümüyle 8 Kasım Çarşamba Star Tv kanalında en heyecanlı yerinde devam edecektir. İlk haftası ile büyük hayran kitlesine hitap etmeyi başarmış, sosyal medya yorumlarını analiz ederek genel kitle olarak epey beğenilmiştir. Dizinin kitlesi her geçen hafta artacağına inanmaktayız.

2.Bölüm gelişmelerinde ise Seher, Burak karşısına çıkmakla hata yaptığını düşünse de bir yanı onu yeniden görmenin mutluluğu ile taşmaktaydı. Burak, ise onu sebepsiz yere terk eden ve dünyasını karartan aşık olduğu kadının peşini bu sefer bırakmayacaktır. Geçmişi aralayarak terk edip gitmenin nedenini öğrenmeye çalışacaktır. Bunda Kuzgunların, sırlarla dolu bilmecesinin içine birden girecek.

Mustafa’nın, korkusu her geçen gün artmaktadır. Kurduğu mutlu yuvası eninde sonunda yüzleşeceği geçmişi kapısına kadar gelmiştir. Bir gün kendisi de dahil, ailesinin her bireyinin hayatının değişeceğinin farkındaydı ve yüzleşme korkusuyla giderek tedirginleşmektedir.

Şirin’in, çalıştığı cast yapımcısından oyunculuk teklifi alan Hakan, yıllar sonra babasının izini bulmuştur. Sonunda babası olan kişiden intikam alıp, hayatını zehir etmeye yemin etmiştir.

Kemal’in, gerçek mesleği ortaya çıkınca Mustafa, çılgına dönecektir ve ondan umutu keserken aile içinde büyük kavgalar yaşanacak.

Hayat Sırları yine aşkı, gizemi ile sizleri ekranlara bağlayacak!

hayat sırları 2.bölüm 8 kasım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here