Hayat Sırları Ne Zaman Başlıyor Bu senenin en fazla beklenilen, iddialı dizileri arasında ismini yazdıran projenin başlama tarihi henüz net olmasa da bizler teorik fikirlerle, kanalımızın yayın akışı üzerinden sizleri bilgilendirerek kesin bilgilerle gelecek hafta üzerinde üstünde duracağız.

Türkiye’nin, en kaliteli kanallarından birisi olan Star Tv de yayınlanacak olması ayrıca avantaj sağlamaktadır. Ekin Koç, Hazar Ergüçlü gibi ekranlardan belli süre uzakta olup, özlenilen isimlerin yer alması ayrıca ilgi çekerek, merakta bırakmaktadır.

Şimdik asıl konumuza gelelim öncelikle belirleneceği günü üzerinde durarak Çarşamba veya Cumartesi günleri yayınlanabilir. En üstün basan ise Cumartesi’nin, olduğunu belirtmek istiyorum. Çekimlerinin ise geçen hafta başlaması üzerine çalışmalar nihayetinde 1 ay süre zarfında tamamlanacağını böylelikle Kasım başı veya ortasına doğru başlayacağını düşünmekteyim. Haklı çıkacağımızı zaman içerisinde göreceksiniz! Kesin bilgileri takip ederek sizlerle buluşturacağımızı da unutmayarak, takipte kalmanızı dilemekteyiz.

hayat sırları ne zaman başlıyor

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK