hayat sırları nerede çekiliyor
Dizinin 6 Ay hazırlanış sürecinde özel mekanlar, dekorlar kurularak Kuzgunlar, özel lokanta yapılmıştır. Kore yapımı My Father is Strange’nin, senaryosundan esinlenerek Türkiye, uyarlaması çekilecek olan dizimizin çekimlerini hatırladığınız üzere geçen hafta başlandığını açıklamıştık. Ekibimizin öncelikle hedefi dizinin kalitesinin ve görselliğinin seyirciler tarafından beğenilerek sunulmasını amaçlamaktadır. Onun için çekimlerinin titizlikle sürdürülerek kamera karşısında oyuncularımız çalışmalarına devam etmektedirler.

Kasım ayında buluşmamızı beklemediğimiz dizi İstanbul‘un, çeşitli semtlerinde kamera karşısında oyuncularımız çalışmalarını sürdürmektedirler. Şuan tanıtım fragmanı çekilmekte olup, yakın zamanda ise ilk bölüm tamamlanacaktır.

Daha nice detayları sizlerle buluşturmayı fan sitemizden sürdüreceğiz. Üstelik çekim yerlerine ziyaretler ve anlık oyuncularımızla beraber fotoğrafları da buluşturmamız sonraki hedeflerimizden birisidir. Dizimizi severek, daha fazla kitlelere hitap edip ekibimizin çalışmalarını ödüllendirmek için sosyal medyadan desteklerimizi de ayrıca takım halinde sürdüreceğiz. <3

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here