Most Production’un hazırladığı Hayat Sırları Oyuncuları Belli oldu. Kadrosu inanın son zamanların en fazla ekranlarda yüzü görülmesi beklenilen isimlerden oluşmaktadır. Cast çalışması tam olarak 6 ay sürmüştür ve her karakterin birbirine uyum sağlaması için her ince detay üstünde basılarak durulduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz. Özellikle kadrosu için büyük maliyetler yatırıldığını belirterek ana karakterleri canlandıracak olan Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, bence bu senenin fenomenlerinden birisi olma başarısını yakalayacaklardır. İşte detaylar sizlerle.

Hayat Sırları Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

hayat sırları oyuncu kadrosu ve karakterleri

Ekin Koç ( Burak )

Başrol erkek oyuncumuz olan Koç, dizi de Burak, adlı karaktere can verecektir. Üstelik Ergüçlü’nün, partneri olurken konusu gereği karakterleriyle yaşayacakları aşk eminiz herkesin içini ısıtacak cinsten yansıyacaktır.  21 Haziran 1992 yılında, Antalya’da doğdu. Emektar bir ailenin evladıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü kazandı. Kendisi tam bir spor tutkunu olup gitar, futbol, basketbol, santraçla ilgilenmektedir. Kendisinin ününü kazandıran proje 2013 de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim olmuştur.

ekin koç burak

Hazar Ergüçlü ( Avukat Bahar )

1 Ocak 1992 yılında, doğdu. Kendisini özellikle Kuzey Güney, dizisinden tanısakta asıl ünlü olmasını sağlayan Medcezir rolüyle ve başrol kadın oyuncu olma potansiyeline yükseldiğini de Yüksek Sosyete de gördük. Şimdik ise bir Avukat olan Bahar, bir o kadar tehlikeli ve aşk dolu karakteri canlandıracak.
hazar ergüçlü bahar

Ahmet Mumtaz Taylan

Televizyon kanallarının en deneyimli isimlerinden ve en fazla her role yakışan oyuncumuz. 12 Eylül 1965 yılında, Ankara’da doğdu. Kendisini özellikle leyla ile mecnun’dan hayranı olup, bir çok kanallarda boy göstermiş ve tiyatro oyunlarıyla sevgimizi kazanmıştır.
ahmet mumtaz taylan

Devrim Yakut

27 Mayıs 1968 yılında, Ankara’da dünyaya geldi. Dizimizin anne karakterlerinden birisini canlandıracak.
devrim yakut

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK