Most Production’un hazırladığı Hayat Sırları Oyuncuları Belli oldu. Kadrosu inanın son zamanların en fazla ekranlarda yüzü görülmesi beklenilen isimlerden oluşmaktadır. Cast çalışması tam olarak 6 ay sürmüştür ve her karakterin birbirine uyum sağlaması için her ince detay üstünde basılarak durulduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz. Özellikle kadrosu için büyük maliyetler yatırıldığını belirterek ana karakterleri canlandıracak olan Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, bence bu senenin fenomenlerinden birisi olma başarısını yakalayacaklardır. İşte detaylar sizlerle.

Hayat Sırları Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

hayat sırları oyuncu kadrosu ve karakterleri

Ekin Koç ( Burak Özer )

Başrol erkek oyuncumuz olan Koç, dizi de Burak, adlı karaktere can verecektir. Üstelik Ergüçlü’nün, partneri olurken konusu gereği karakterleriyle yaşayacakları aşk eminiz herkesin içini ısıtacak cinsten yansıyacaktır.  21 Haziran 1992 yılında, Antalya’da doğdu. Emektar bir ailenin evladıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü kazandı. Kendisi tam bir spor tutkunu olup gitar, futbol, basketbol, santraçla ilgilenmektedir. Kendisinin ününü kazandıran proje 2013 de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim olmuştur.

ekin koç burak

Hazar Ergüçlü ( Seher Kuzgun )

1 Ocak 1992 yılında, doğdu. Kendisini özellikle Kuzey Güney, dizisinden tanısakta asıl ünlü olmasını sağlayan Medcezir rolüyle ve başrol kadın oyuncu olma potansiyeline yükseldiğini de Yüksek Sosyete de gördük. Şimdik ise bir Avukat olan Bahar, bir o kadar tehlikeli ve aşk dolu karakteri canlandıracak.
hazar ergüçlü bahar

Ahmet Mumtaz Taylan ( Mustafa Kuzgun )

Televizyon kanallarının en deneyimli isimlerinden ve en fazla her role yakışan oyuncumuz. 12 Eylül 1965 yılında, Ankara’da doğdu. Kendisini özellikle leyla ile mecnun’dan hayranı olup, bir çok kanallarda boy göstermiş ve tiyatro oyunlarıyla sevgimizi kazanmıştır.
ahmet mumtaz taylan

Devrim Yakut ( İnci Kuzgun )

27 Mayıs 1968 yılında, Ankara’da dünyaya geldi. Dizimizin anne karakterlerinden birisini canlandıracak.
devrim yakut
Olgun Toker ( Kemal Kuzgun )

olgun toker kemal kuzgun

Ecem Erkek ( Şirin Kuzgun )

ecem erkek sirin kuzgun

Gökçe Yanardağ ( Ayşen Özer )

gökçe yanardağ aysen özer

Ayşegül Cengiz Akman ( Melek Paşalı )

ayşegül cengiz akman melek paşalıMehmet Bilge Aslan ( Zafer Paşalı )

mehmet bilge aslan zafer paşalıEfecan Şenolsun ( Hakan İmren )

efecan şenolsun hakan imren

Nilgün Türksever ( Selma İmren )

nilgün türksever selma imren

Ecem Simge Yurdatapan ( Tuba Türkkan )

ece simge yurdatapan tuba türkkan

Utku Ateş ( Murat Başar )

utku ateş murat başar

Barış Gönemen ( Arhan Tan )

 

barış gönermen erhan can

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here